top of page

Фасад сучасної церкви 

Дизайн фасаду

Перед нами стояла задача оновити фасад існуючої церкви враховуючи три його функціональні зони: головний вхід, панорамне скління актового залу та кавʼярню. 
Ми хотіли  візуально поєднати ці три блоки та акцентувати увагу на вхідній групі.  Існуючий контур фасаду ми залишили, лише підкреслили його  геометрію за рахунок білого кольору оздоблення. Вхідні групи ми обрамили навісною конструкцією, яка виконує функцію захисту від дощу та вітру.  Ненормативний пандус для маломобільних людей замінили на підйомник.

Рік: 2023
Локація: м.Дніпро
Статус проекта: у процесі будівництва

 

фасад.jpg
1_Interactive LightMix_View02.jpg
2иии.jpg

Під час реконструкції, нам було важливо підібрати оздоблювальні матеріали, які підкреслять оригінальній контур фасаду та будуть відповідати стилю будинку. Для цього ми зберегли формат скління актової зали, оздобили фасад білими композитними панелями та створили акцент на вхідних групах за рахунок контрастного кольору HPL панелей та дерев'яних рейок

Окрім цього, ми запропонували три групи освітлення: підсвітку центральної полоси фасаду, контурну підсвітку навісів, а також пристінну підсвітку  зони входу.

1.jpg
bottom of page