top of page

A+J Будинок 

Дизайн інтер'єру заміського будинку

Молода сім'я звернулась до нас за замовленням саме дизайну інтер'єру будинку. Це був цікавий досвід для нас, оскільки самого будинку ще не існувало. 

І в нас була можливись запропонувати своє планувальне рішення враховуючи всі побажання замовників та особливості обраної ділянки під забудову.   

Рік проектування: 2023
Локація: м Дніпро, Україна
Площа: 109 кв м
Статус проекту: триває реалізація 


на сайт.jpg

Найголовнішим побажанням замовників було мали багато місця для зберігання речей. Тому особливу увагу ми приділяли розробці господарських зон: пральні, комори,кухні, технічного приміщенню, гардеробної кімнати. Всі меблі розроблювалися з урахуванням максимальної місткості внутрішнього простору. Функціональність була найголовнішою ознакою кожного дизайн рішення. Другим по приорітетності бажанням було мати різні сценарії освітлення. Майже в кожній кімнаті їх три: технічне верхне освітлення, підсвітка домінуючої зони - основний сценарій використання, направлене освітлення робочої площіни. 

Living_03.jpg

У оздобленні надавали перевагу практичним матеріалам темних відтінків: керамограніт, мікроцемент, деревина. Замовники хотіли бачити простір затьмареним, стриманим за фактурами та освітленням.

WC02 _2.jpg
WC02 _1.jpg
WC 1_02.jpg
WC 1_01.jpg
WC01_3.jpg

Оскільки замовники є молодою парою, окремим побажанням було запроектувани дизайн двох універсальних за фукцією кімнат, які б можна було легко адаптувати під різні потреби життя. Іх габаритні розміри, розташування відносно інших кімнат, оздоблення та освітлення підійдуть у разі використання як дитячої, гостьової кімнати чи кабінета    

Entance 02.jpg
Entrance 01.jpg
bottom of page