top of page

Окрім цього, на першому поверсі дитячого центру знаходяться два класи для навчання, які можна трансформувати за різними сценаріями. Кожен клас містить розсувні перегородки, які дозволяють обʼєднувати (чи розʼєднувати) класи між собою та з ігровою зоною. Ці перегородки створені з полікарбонату. Він легший та безпечніший за скло, має здатність пропускати світло та, за рахунок непрозорості, дозволяє зберегти приватність.
Також в класах стоять модульні столи, які можна комбінувати в залежності від потреб заняття. Стіни кімнат захищені шумопоглинаючими панелями.

Оскільки нижній поверх центру призначений для дитячого садка, ми мали створити простір, в якому маленьким відвідувачам буде зручно проводити дозвілля, навчатись та відпочивати під час денного сну. Ми виділили одну зону для санвузлів і кухні, а також відокремили їдальню від решти простору. Більша частина приміщення залишилася вільною для активностей дітей. У сходовій клітині ми зробили проєми для максимального потрапляння світла в приміщення. Замість стаціонарних ліжок, ми обрали модульні меблі, які можна використовувати не лише для сну, а й для ігор. Всі меблі розраховані на зріст дітей молодшого віку, забезпечуючи їм комфорт та безпеку.

При розробці фасаду дитячого центру нашою метою було обʼєднати два приміщення, які знаходяться на першому та цокольному поверхах. Для цього на місці наявного спуску в підвал ми встановили сходову клітину та створили проєми у стіні першого поверху. Вони обʼєднують приміщення в єдиний простір та забезпечують більше природного світла. Окрім цього, проєми відкривають вид на ігрову, що привертає увагу людей, які проходять повз центр. Фасад центру оздоблений білим композитним листом, а внутрішній простір сходів – фанерою, що в поєднанні з сонячним світлом створює атмосферу тепла та затишку. Ми також прагнули максимально зберегти конструкційні елементи відкритими та вписати їх в інтерʼєр центру.

IMG_7155.PNG
IMG_7156.PNG
IMG_7157.PNG
IMG_7158.PNG
Final_6.jpg

Дитячий центр м.Дніпро

Інтер'єр дитячого простору

Центр складається з 2 приміщень, що мають безліч сценаріїв використання і трансформації. Перше приміщення є навчальним простором, де діти старшого віку можуть відвідувати освітні курси чи майстер-класи. А для того, щоб їхнє навчання було більш гнучким та комфортним, ми передбачили меблі та міжкімнатні перегородки, які можна адаптувати під різні види занять. Для природного освітлення ми організували великі віконні проєми. Друге приміщення призначене для дозвілля дітей молодшого віку. Воно може використовуватися як дитячий садок зі спальними місцями, які в інший час трансформуються в ігрове середовище.
 

Рік: 2023
Локація: м.Дніпро
Площа: 154 кв м
Статус проекта: у процесі будівництва

 

IMG_7151.PNG

На першому поверсі ми розмістили компактний модуль, що обʼєднав два санвузли, гардеробну та ігрову зону. Це дозволило залишити більшу частину поверху відкритою та універсальною. Яскраве оздоблення модулю ще більше виділило його відносно нейтрального приміщення та створило враження окремого будиночка всередині загального простору.Завдяки висоті поверху, ми використали простір над санвузлами для створення ігрової зони, а вентиляційне обладнання розмістили над роздягальнею. На ігровій платформі розташували гірку, по якій діти можуть спускатися в басейн із кульками, а на одну зі стін модулю прикріпили лазанки та мотузки.

IMG_7159.PNG
photo_2023-10-11_16-27-00_edited.jpg
IMG_7154.PNG
bottom of page