top of page

Басейн центру реабілітації та фізичної терапії

Архітектура лікарняного закладу

Сучасний центр реабілітації та фізичної терапії потребував додаткових лікарняних кабінетів та повноцінного басейну, який був би відкритий для відвідувачів цілий рік.

Забудова території центру складається з двоповерхових корпусів та має чітке зонування транспортної та пішохідної інфраструктури. Головний корпус центру повинен мати безпечний пішохідний зв'язок із корпусом басейну, оскільки переважна більшість відвідувачів є маломобільними.

Рік: 2023
Площа: 800 кв м

Локація: Іоаннів центр, м. Підгородне
Статус проекта: Концептуальний проект

 

Схеми.jpg

Запропонована ділянка під будівлю басейну зараз використовується відвідувачами як зона відпочинку на свіжому повітрі. Ми хотіли б зберегти територію зеленої, наскільки це можливо. За рахунок форми головного залу ми формуємо видову орієнтацію на природний ландшафт і вмикаємо його в ансамбль забудови. Надалі ця територія може розвиватись як паркова зона. Покрівлю будинку використовуємо для додаткового озеленення та інтеграції нового об'єкта в природу.

Зв'язок між двома корпусами центру забезпечується не тільки завдяки максимальному зближенню вхідних груп двох будівель, а й переходу у другому рівні по критому мосту.

План другого поверху 1_edited.jpg

На першому поверсі пропонуємо розмістити зал басейну з роздягальнями, санвузлами та зоною очікування. Зал басейну має 2 чаші: круглу з різними по глибині секторами та доріжки довжиною по 14м. Басейн розрахований на маломобільних відвідувачів, що пересуваються на візку.

План першого поверху 1_edited.jpg

На другому поверсі пропонуємо розмістити лікарняні кабінети та скляну галерею-коридор, з якої батьки матимуть змогу спостерігати за заняттями дітей у басейні.

Розріз.jpg
13.jpg
bottom of page