top of page

Shell Houses

Комплекс заміських будинків

Комплекс включає в себе господарський будинок, призначений для цілорічного проживання, а також кілька гостьових будинків для короткотривалого відпочинку друзів та родини.

Особливістю проекту стало те, що габарити та розташування будинків були задані вже існуючими фундаментами на ділянці. Тому перед нами постала задача – створити комфортне проживання для різних сімей таким чином, щоб всередині будинків не було відчуття щільного забудованого середовища.

Для цього ми помістили будинки в спеціальну "оболонку", що забезпечує приватність кожному приміщенню та водночас відкриває видову сторону. Таке рішення також допомагає розмістити приховані водостоки та захистити тераси від бокового вітру.

Завдяки похилій покрівлі та ідентичним матеріалам фасадного оздоблення, будинки створюють архітектурний ансамбль. Головні фасади будинків орієнтовані на східну частину ділянки та відкривають захоплюючий вид на річку Дніпро, яким можна помилуватися з великої тераси.

Рік: 2023
Локація: c. Майорка, Дніпропетровська обл.
 

Господарський будинок

На першому поверсі будинку розташована сімейна зона. Це місце, де родина може збиратися за загальним столом, проводити разом час у вітальні, святкувати важливі події чи зустрічати гостей. За побажанням господарки будинку, ми приховали кухню від загального простору, але зберегли візуальний контакт із вітальнею.

На другому поверсі розташована приватна зона з двома спальними кімнатами та робочим кабінетом, який за потреби може стати гостьовою чи дитячою кімнатою. Кожна спальня має вихід на видову терасу, яка водночас служить тіньовою завісою для першого поверху.

Площа: 54,6 кв м

Гостьовий будинок

Двоповерховий житловий простір, розрахований на короткотривале проживання маленької родини. Має всі необхідні побутові зони: кухню-вітальню, санвузол та спальню кімнату.

Площа: 31,5 кв м

bottom of page