top of page

Urban Houses

Міські індивідуальні будинки

Оскільки будинки знаходяться на спільній ділянці, нашою задачею було поділити територію на дві частини та забезпечити приватність кожній будівлі.
Ми орієнтували будинки на видову південну сторону, а паркінги розмістили на півночі. Таким чином, вони слугують додатковим буфером між сусідами та дозволяють зберегти південну прилеглу територію для внутрішнього двору, ідеального для барбекю, святкування важливих подій та зустрічей з гостями.
Ділянка розташована на похилому рельєфі, тому будівлі розміщуються на різних висотах. Це дозволяє максимально відкрити вид для мешканців обох домівок.

Рік: 2023
Локація: м.Київ

Площа проектування: 300 кв м
Статус: ескізний проект

2023_06_22_Варіант 3_генплан.jpg

Планування будинків

Вхід до кожного будинку розташовується на півночі. Це забезпечує легкий і зручний доступ до першого поверху з вулиці та парковки, а також дозволяє максимально орієнтувати житлові приміщення на видову південну сторону.

На першому поверсі розташована простора кухня-вітальня – ідеальне місце для родинних зустрічей та затишних вечорів. Поруч із нею знаходиться гостьова спальня, яка може стати кабінетом чи дитячою, в залежності від побажань господарів. Розташування цієї кімнати дозволяє зробити для неї окремий вхід з вулиці.

На другому поверсі розміщується майстер-спальня з гардеробом та окремою ванною кімнатою. Вона має вихід на панорамний балкон, який дозволяє насолоджуватися краєвидами та водночас виступає в якості навісу для тераси на першому поверсі. Крім цього, другий поверх містить дві додаткові спальні та санвузол.

На -1 рівні гості та мешканці можуть розслабитися в сауні та кімнаті для відпочинку.

Ми поєднуємо елементи зовнішньої міської забудови з внутрішнім плануванням індивідуального простору. Основним прийомом, який допомагає досягти цього балансу, є матеріальність.

Ми використовуємо фактуру та декоративну кладку цегли, яка створює урбаністичний характер будинків та надає відчуття захищеності домашнього простору.

bottom of page